2018 Yılının En Çok Satan Kitapları

Kitapçının ‘Çok Satanlar’ Bölümündeki Sen ve 2018 Yılının En Çok Satan Kitapları

Her fırsat bulduğunda kendini soluksuz kitapçınınen çok satanlar bölümünde bulunuyorsun… Sıcağa, soğuğa, elindekilere, çekiştiren çocuğuna, başka bölüme yönelen eşine, bir şeyler içelim diyen sevgiline, dedikodu yapan arkadaşına rağmen oradasın… Saatlerce kendini kaybederek o rafların önünde çok satan kitapların önsöz, arka kapak kısımlarını evirip çeviriyorsunya da cep telefonundan hemen oracıkta 2018 yılının en çok satan kitapları diye tarattığında çıkanların içinden karar verme sancılarıçekiyorsun…

Komodin üstü, koltukaltı, çanta içi, klozet kenarı, yolculuk sırası, sohbet arası vb. bilumum alanda okuyup durduğun, satın aldığın ama henüz kitaplığında sadece duran, ya da bitirip yakınına verdiğin;  bu senenin mahsulleri, 2018 yılının en çok satan kitapları mevzubahis.

2019 Vizyona Girecen Filmler Listesi


Kitapsever Bakış Açısıyla2018 Yılından Seçtiklerimiz

Evetşu güne kadar yerli yabancı pek çok kitap çıktı, kitapseverlerin dağarcığını ve kitaplıklarını zenginleştirdi. Biz istedik kien çok satanlarlistesinin üzerinden geçelim ve kitapseverler için 2018 jübilesini yapalım. Bu sene içinde okumayı başaramayanlar, yetiştiremeyenler için seçimlerini kolaylaştıralım. İşte seçtiğimiz bazı 2018 yılının en çok satan kitapları

  • Gazi Mustafa Kemal Atatürk -İlber Ortaylı: Büyük lider Gazi Mustafa Kemal Atatürk hakkında oldukça detaylı, yazılmış rehber bir kitaptır.
  • Kırlangıç Çığlığı -Ahmet Ümit: Suriyeli göçmenleri, başlarına gelenleri, yaşadıkları dramları, sorunlarını, çocuk tacizlerini gözler önüne seren bir romandır.
  • Ikigai- Hector Garcia Frances Miralles: Japonların nasıl mutlu ve uzun yaşadıklarının sırlarını irdeleyen kişisel gelişim kitabıdır.
  • Saklı Seçilmişler -Soner Yalçın: Gıda terörünün ülkemiz sağlığı üzerindeki tahribatını, artan hastalıklara nasıl zemin hazırladığını anlatan bir kitaptır.
  • Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı-Mark Manson: Dünyanın bazen berbat olduğunu ama bunu kabul ederek yaşamanın gerekliliğini anlatan bir kitaptır.
  • 67-Oğuzhan Uğur: Geçirdiği trafik kazası sonucu kendini unutan bir adamın kendini keşfediş yolculuğu hakkında bir romandır.
  • Momo- Michael Ende: Sürekli çalışıp, didinirken kendimize, ailemize ve çevremize gereken zaman ayıramadığımız gerçeği ile bizi yüzleştiren bir kitaptır.
  • Bir Çöküşün Öyküsü – Stefan Zweig: XV. Louis dönemi aristokrat bir kadının sürgün hayatı ve çöküşünü anlatan, gerçek bir yaşam öyküsü.

daha neler neler…

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir