2019 Kitap Fuarları Ne Zaman

Kitap kurtları için vazgeçilmez olan kitap fuarları her yıl dört gözle bekleniyor, 2019 kitap fuarları ne zaman sorusu bu heyecanlı günleri bekleyen kitapseverler için önemli bir soru farklı farklı şehirlerde olan fuarların bir kısmı ülke içinde olduğu gibi bir kısmı uluslar arası olabiliyor kitapseverler için heyecanla beklenen fuar günlerinde okurlar sevdikleri ve görmek istedikleri yazarlarla buluşma imkânı sohbet etme fırsatı ve kitaplarını imzalatma fırsatı yakalayabiliyorlar. Her şehir için ayrı ayrı planlanan fuar takvimi daha önce kitap kurtları için paylaşılıyor.

Aslında bu fuarlar kısıtlı günler içinde olduğu için fuarı gezmek isteyenler bu günleri en maksimum şekilde değerlendirmek durumundadır. Binlerce insanın bir araya geldiği bu mekânlara gönlünce gezmek söyleşilere ve konferanslara katılmak için günün planlaması iyi yapılması gerekir.

 

2019 Kitap Fuarları Nerelerde Olacak

Kitap fuarlarını takip eden okurlar için programlarını şimdiden belirlemek adına 2019 kitap fuarları ne zaman sorusunun cevabını il il verebiliriz. Kitap fuarları ne zaman ve nerelerde olacak;

  • Adana Çukurova’da düzenlenecek fuar 12. Kitap fuarı olacak tarih olarak 5-13 Ocak 2019 da planlanan kitap fuarı okurları için heyecanlı bir fuar olacak.
  • Ankara’da 15-24 Şubat arası ATO Fuar ve Kongre merkezinde yapılması planlanan fuar uluslar arası katılımcıları bir araya getirecek
  • Samsun Karadeniz kitap fuarı 16-24 Şubat 2019 tarihleri arasında planlanmaktadır.
  • Bursa kitap fuarı ziyaretçilerine kapılarını 09-17 Mart arası açacak.
  • İzmir de düzenlenecek olan kitap fuarında ziyaretçiler 06-14 Nisan arası kitaplar ve yazarlarla buluşabilecek.

2019 Kültür Sanat Takvimi


2019 Kitap Fuarında Gezerken Nelere Dikkat Etmeli

 Kitap fuarları belli günlerde yapıldığı için katılan okurlar için bu zaman kısıtlı olabilmektedir. Bu kısıtlı zamanı en verimli şekilde kullanmak için şimdiden 2019 kitap fuarları ne zaman ve nerelerde olacak öğrenip planı ona göre yapmak kitapseverler için artı sağlayacaktır. Plan yaparken fuarda olacak etkinlik ve söyleşilerin tarihleri de öğrenilip ona göre katılım sağlamak fuardan en üst seviyede yararlanmayı sağlar. Fuar kapısında içerde var olan yayınevlerinin kroki ve listesini almak okurların işini kolaylaştıracaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.