2019 Vizyona Girecek En iyi Filmler

2019’da Vizyona Girecek Filmler

2019-da-vizyona-girecek-filmler
2019-da-vizyona-girecek-filmler

2018 yılı geride kaldı. Sinema severler 2019 yılının gelmesini ve vizyona girecek yeni filmleri heyecanla bekliyor. 2019’da Vizyona Girecek Filmler listesini sizin için kategorilere ayırdık. Bu filmlerin Türkiye’de gösterime gireceği henüz belli olmasa da filmler heyecan verici içeriklere sahip. İşte sizin için 2018 yılında vizyona girecek olan filmlerin listesi:

 

2019’da Vizyona Girecek Olan Animasyon Filmler

 

  1. Mucizeler Parkı: Yönetmenliğini David Feiss’in yaptığı bu film 2019’da Vizyona Girecek Filmler listesinde ilk sırada yer almaktadır. Brianna Denski, Jeniffer Garner, Matthew Broderick gibi isimlerin başrolde yer aldığı filmde küçük bir kız çocuğunun hayallerindeki eğlence parkını kurtarabilmek için arkadaşları ile verdiği mücadeleyi konu alıyor.

 

  1. Karlar Kraliçesi 4: Yönetmenliğini Robert Lence ve Aleksey Tsitlisin’in üstlendiği bu film, sihirli dünyayı kurtarmaya çalışan Gerda’nın macerasını konu alıyor. Çok güçlü bir kral, Karlar Kraliçesi’nin yaptıkları yüzünden ailesini kaybedecek düzeye gelir. Bu kral yaşanan olayların ardından dünyadaki bütün büyükleri yasaklamak için çeşitli yollara başvurur.

 

  1. Ajanlar İş Başında: Casusluk yapan bir adamın hikayesini anlatan bu filmin yönetmenliğini Nick Bruno ve Troy Quane yapmaktadır. Başrolünde Will Smith, Tom Hollanda ve Rashida Jones gibi isimler bulunmaktadır. Lance Starking Casusluk alanında dünyada önde gelen isimler arasındadır. Dünyanın en iyi casusu olan Lance sevimli, havalı ve harika yetenekleri olmasının yanında dünyayı kurtarmanın günlük işlerinden biri olduğunu bilmektedir ve bu işte ondan daha iyi kimse görülmemiştir.

 

2019’da Vizyona Girecek Aksiyon Filmler

 

  1. New Terminatör Project: Tüm zamanların en iyi aksiyon- bilim kurgu filmi olan Terminatör’ün devamı niteliğini taşıyan bu filmin yönetmenliğini Tim Miller üstlenmiştir. Başrolünde ise Natalia Reyes, Gabriel Luna, Mackenzie Davis gibi isimler yer almaktadır.

 

  1. Yarı yol: Aksiyon- dram türünde değerlendiren bu filmin yönetmenliğini Mehmet Ali Gündoğdu yapmaktadır. Film, kardeşten öte olan iki yakın arkadaşın farklı yönlere savrulmuş hikayelerini konu edinmektir. Başrolde ise Wilma Elles, Murat Rızaoğlu ve Kerem Göğüş gibi önemli isimler yer almaktadır. 2019’da Vizyona Girecek Filmler arasında Türk yapımı önemli filmler arasında yer almaktadır.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.