Hürriyet Altın Kelebek Ödül Töreni

Altın Kelebek Ödül Töreni

Hürriyet ve Pantene iş birliğiyle gerçekleştirilen 45. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni yapıldı. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen tören, gece boyunca görsel şovlara ve birbirinden etkileyici performanslara sahne oldu.

altın-kelebek-ödül-töreni
altın-kelebek-ödül-töreni

Cem Davran ve Çağla Şıkel’in sunduğu yılın en güzel gecesinde pek çok sanatçı ödüllerini aldı ve ülkemizin televizyon ve müzik dünyasına damga vuran isimleri bu sahnede buluştu. Bu özel gecede 45 dalda ödüller sahiplerine verildi.

Altın Kelebek Ödül Töreninde Ödül Alanlar

Bu sene pek çok kişinin sahnede yıldızı parladı. Bu yüzden Yıldızı Parlayan Ödülü kategorisinde ödüllere layık görülen isimler Afra Saraçoğlu, Aslı Bekiroğlu ve Merve Çağıran oldu.En iyi Haber Programı ödülünü ise Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkası Mehmet Soysal, Ahmet Hakan’a verdi. En İyi Erkek Haber Sunucusu ödülünü, Atv’nin sunucusu Cem Öğretir aldı.

En İyi Kadın Haber Sunucusu ödülünü, Kanal D haberi sunan Buket Aydın aldı.  Altın Kelebek Ödül Töreni yapıldı fakat pek çok kişi öncelikle sunuculuk ödüllerinin bu isimlere verilmesine biraz tepkiliydi.

En iyi Dizi ödülünü ise Çukur dizisi alırken, Onur ödülü İlker İnanoğlu’na verildi. 25.Yıl Özel Ödülü’nün sahibi ise bu sefer Kenan Doğulu oldu. En iyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncusu Çağlar Çorumlu iken kadın oyuncu ödülünü de Pınar Altuğ aldı. Ayrıca En iyi Komedi Dizisi, Çocuklar Duymasın, En iyi Çocuk oyuncu ödülü de Ali Semi Sefil, Kübra Süzgün, Demir Birinci aldı.En İyi Erkek Sunucu ödülünü hiç şüphesiz Acun Ilıcalı alırken, En iyi Kadın Sunucu ödülüde yine hak eden bir isim olan Müge Anlı’ya verildi.

Jüri Özel ödülüne sahip olan isim ise Cem Yılmaz oldu.Ayrıca; daha pek çok kategoride pek çok isim bu özel gecede ödüllere layık görüldü.

Müzik Kategorilerinde Ödül Alanlar

Müzik kategorisinde En iyi Pop Müzik Erkek ödülü Edis’e, kadın ödülü ise Aleyna Tilki’ye verildi. En iyi Klip ise Hadise’nin Farkımız Var klibi oldu. Ayrıca Azerbaycan yılın kadını da ödül töreninde yer aldı ve ödülü alan kişi Aygün Kazımova oldu.

Ayrıca; en iyi Fantezi Müziği Erkek Hakan Altuğ, En iyi Fantezi Müziği Kadın Sibel Can, En iyi Dizi Müziği Toygar Işıklı, En iyi Halk Müziği Erkek Mümin Sarıkaya, En iyi Halk Müziği Kadın Sevcan Orhan, En iyi Müzik Grubu Athena, En iyi Çıkış Yapan Ezhel, Yılın şarkısı ödülünü de Gazapizm Heyecan Yok adlı şarkı layık görüldü.

45. Altın Kelebek Ödül Töreni yapıldı ve bir tören daha böyle güzel bir şekilde son buldu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.