Millenicom Abonelik İptal Dilekçesi Örneği

Martım

Updated on:

Millenicom Abonelik İptal Dilekçesi Örneği

Millenicom firmasından internet veya başka bir hizmet alıyorsunuz ve hizmetinizi iptal etmek istiyorsunuz. Bu durumda Millenicom abonelik iptal dilekçesini firmaya faks gönderebilirsiniz. Peki Millenicom abonelik iptal dilekçesi nasıl olmalı?

Millenicom Abonelik İptali Nasıl Yapılır

Aboneliğinizi iptal etmek için çağrı merkezi ile iletişime geçebilir veya ilgili firmaya faks gönderebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

 • Çağrı Merkezi Numarası: 0850 433 04 03
 • Bireysel Faks Numarası: 0212 709 70 30
 • Kurumsal Faks Numarası: 0212 709 80 30

Millenicom aboneliği E-Devlet Üzerinden İptal Etme

Millenicom aboneliğinizi e-devlet üzerinden iptal etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda Millenicom Abonelik Fesih Başvurusu sayfasına giderek fesih başvurusunu tamamlayabilirsiniz.

Millenicom Aboneligi E-Devlet Üzerinden İptal Etme

Sayfada bulunan Kimliğini Şimdi Doğrula butonuna tıklayarak TC kimlik numarası ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Daha sonrasında ekranda bulunan adımları tamamlayarak iptal işlemini online bir şekilde yapabilirsiniz.

Eğer bu aşamada sorun yaşıyorsanız sayfanın en altında bulunan yorum kısmından bizlere durumunuzu aktarın.

Millenicom Abonelik İptal Dilekçesi

Aboneliğinizi iptal ederken kullanacağınızın dilekçede şunların bulunması gereklidir:

 • İptal etmek istediğiniz hizmetlerin adları ve numaraları
 • Güncel iletişim bilgileriniz
 • Kimlik fotokopiniz

Bu bilgileri kullanarak hazırladığınız belgeyi faks aracılığı ile yukarıdaki faks numarasına göndermeniz gereklidir. Eğer bireysel müşteri iseniz Bireysel Faks Numarasına, kurumsal müşteri iseniz Kurumsal Faks Numarasına gönderim yapın.

Dilerseniz aşağıdaki buton aracılığı ile abonelik iptal dilekçesi örneğini word dökümanını inceleyebilirsiniz

Millenicom Abonelik İptal Dilekçesi Word

Millenicom Abonelik İptal Dilekçesi PDF

Millenicom Abonelik İptal Dilekçesi PDF Formatında

Eğer Word’ten düzenlemek ile uğraşmak istemiyor iseniz web sitemizden üzerinden Millenicom abonelik iptal işlemi için pdf formatında dilekçe oluşturabilirsiniz.

Abonelik İptali Hakkında Sorular

Belgeleri Gönderdikten Ne Kadar Sonra İptal Olur?

Gönderdiğiniz belgeler ilgili kişilere ulaştıktan sonra 3 gün içerisinde hizmetiniz iptal edilecektir. Ancak bu süre bayram gibi tatil günlerinde uzayabilir.

Eposta ile Millenicom Abonelik İptali Yapabilir Miyim?

Dilekçenizi ve kimlik fotokopinizi info@milleni.com.tr adresine eposta olarak göndermeniz durumunda yetkililer belgeleri kontrol edecek ve size konuyla alakalı dönüş sağlayacaktır.

Millenicom Cayma Bedeli Nedir?

Eğer Millenicom’dan taahhütsüz internet hizmeti alıyorsanız hizmetinizi iptal etmeniz durumunda cayma bedeli faturaya yansımayacaktır. Ancak eğer tahaahhütlü hizmet alıyorsanız paketinize göre bir cayma bedeli hesaplanıp size bildirilecektir.

Çağrı Merkezini Arayarak Aboneliği İptal Edebilir Miyim?

Çağrı merkezini aradığınızda sizin kimliğinizi doğrulamak amaçlı eposta göndermenizi veya faks göndermenizi isteyeceklerdir. Ön bilgi almak için arayabilirsiniz ancak iptal etmek için eposta veya faks yolunu kullanmanız gerekecektir.

“Millenicom Abonelik İptal Dilekçesi Örneği” üzerine 13 yorum

 1. 20 gün önce internet nakili için başvurdum 7 iş günü içerisinde tamamlanacaktır dediler. Ne gelen var ne de giden iptal ettirmek istediğimde ise nakil aşamasında diye iptal de edilmiyor. Çok ilginç bir durum nakil içinde gelseler dahi iptal ettireceğim. Muhattap yok, müşteri hizmetleri yetersiz. Gerekli bilgiyi veremiyorlar.

  Yanıtla
 2. ben artık bıktım usandım iptal ettirmek için kaçıncı dilekçem lütfen artık iptal edin

  Yanıtla
 3. Yaklaşık 2 aydır aboneliğimi iptal etmek istiyorum,fakat defalarca talepte ve fax göndermeme rağmen bir türlü sonuca bağlanamadı…Ben aboneliğimi iptal etmek isterken taahhüt süreniz doldu aylık 240 tl fatura yansıyacaktır şeklinde mesaj geldi… Kesinlikle hiçbir şekilde kimseye tavsiye etmiyorum bu operator’u çok uğraşırsınız iptal etmek için

  Yanıtla
 4. Fax mı kaldı müşteri hizmetleri arıyorum iptal edeceğim diyorum fax toplayacaksınız e posta olmaz diyor. Pişmanlık sin millenicom

  Yanıtla
 5. Fax mı kaldı müşteri hizmetleri arıyorum iptal edeceğim diyorum fax toplayacaksınız e posta olmaz diyor. Pişmanlık sin millenicom

  Yanıtla
 6. Yaklaşık 2. Aydır bedevadan para ödüyorum bu türlü iptal edemiyorum lütfen gerekli yerler okusun

  Yanıtla
 7. Biz bıktık usandık bela gibi sistem açanlar bomba tarih 2022 olmuş fax yolla diyor sözde hızlı internet tavsiye ediyorlar şaka gibisiniz millenincom ama fax çekecez 14 ay kullanmadığımızı bizden aldınız ya helal etmiyoruz size Haram olsun ayıp böyle hizmet olmaz insanları zorlamayın haksız para almayın

  Yanıtla

Yorum yapın